Sprawdź jakie prezenty dla Ciebie przygotowałam ;)

Image

Pobierz darmowe treści

Image

Szukasz inspiracji do stworzenia własnych produktów cyfrowych? Pobierz mój bezpłatny e-book z pomysłamii zainspiruj się do działania!


W moim e-booku znajdziesz bogaty zbiór pomysłów na produkty cyfrowe, które mogą zrewolucjonizować Twój sposób myślenia o cyfrowym tworzeniu. Od innowacyjnych aplikacji po edukacyjne kursy online.

POBIERAM
Image

Stworzyłam ten e-book, abyś mogła odnaleźć się w chaosie marketingowych możliwości. Abyś mogła zrozumieć swoich klientówi stworzyć "Lead Magnet", który naprawdę przemówi do ich potrzebi pragnień.


Przez cały czas będę Twoim przewodnikiem, pomagając Ci przejść przez każdy etap procesu, od zrozumienia podstaw po wdrożenie zaawansowanych strategii.

POBIERAM
Image

Odczuwasz frustrację, że twoje starania w tworzeniu treści na social media nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Czy twoje posty, mimo że przyciągają lajki, nie generują sprzedaży, na którą tak bardzo liczyłeś?Jeśli tak, ten ebook jest stworzony specjalnie dla Ciebie.


Odkryj, jak przekształcić swoje strategie w social media, abynie tylko przyciągać obserwatorów, ale przede wszystkim prawdziwych klientów.

POBIERAM
Image

Przestań się męczyć z brakiem kreatywnych pomysłów na rolki. Skorzystaj z gotowych pomysłów!POBIERAM
Image

Dołącz do GrafListów i stań się Canva Ninja. Otrzymuj darmowe!


Czy chciałbyś nauczyć się projektować jak prawdziwy Canva Ninja? Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Co tydzień będę przesyłać Ci ekskluzywne darmowe tutoriale z Canvy, które pomogą Ci opanować sztukę tworzenia niesamowitych projektów.

POBIERAM
Image

Odkryj Moc Reklam na Instagramie - Pobierz Moją Listę Kontrolną!


Czy jesteś gotowa na ekscytującą podróż ku sukcesowi na Instagramie? To właśnie teraz czas, aby w pełni wykorzystać potencjał swoich reklam i osiągnąć fenomenalne wyniki!

Nie trać okazji na przyciągnięcie uwagi swojej grupy docelowej. Dzięki mojej kompleksowej liście kontrolnej, Twoje kampanie staną się potężnymi narzędziami generującymi oszałamiające rezultaty!


POBIERAM

Cześć 😊

Jeśli się nie znamy – cześć, jestem Angelika
i moją misją jest wyposażenie przedsiębiorczych kobiet w umiejętności potrzebne do skutecznego prowadzenia swojego biznesu dzięki zdobyciu wiedzy
z zakresu grafiki, wideo i sprzedaży.


Uczę podstaw grafiki osoby, które nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Podpowiadam, jak ogarnąć graficzne kwestie w małym biznesie – żeby działać sprawnie. Udowadniam, że nawet bez zmysłu artystycznego i znajomości skomplikowanych profesjonalnych programów możesz tworzyć grafiki i wideo, które będą realnym wsparciem Twoich działań w sieci.


ImageNa co dzień prowadzę profil na Instagramie @grafikadlalaika i kanał na YouTubie. jeśli nadal nie wiesz, czy warto dołączyć do Klubu, to zostawiam jeszcze kilka opinii moich klientek. Tak na wszelki wypadek – bo byłoby szkoda, gdybyś nie skorzystała z tej okazji.

Grafika dla laika

Angelika Knop

grafika@grafikadlalaika.pl

DOŁĄCZ DO MNIE

IconIcon Icon