Odkryj tajniki projektowania
w Canvie: Pobierz darmowe tutoriale już teraz!

Image

Dołącz do GrafListów i stań się Canva Ninja. Otrzymuj darmowe!

Czy chciałbyś nauczyć się projektować jak prawdziwy Canva Ninja? Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Co tydzień będę przesyłać Ci ekskluzywne darmowe tutoriale z Canvy, które pomogą Ci opanować sztukę tworzenia niesamowitych projektów.


Ale to jeszcze nie wszystko! Na miły początek naszej znajomości mam dla Ciebie prezent. Wystarczy, że zostawisz mi swój adres e-mail, a w zamian otrzymasz pierwszą dawkę tutoriali
z Canvy. To doskonały sposób, aby rozpocząć swoją podróż w świecie projektowania z Canva.

Co znajdziesz w newsletterze?

Gotowe pomysły i inspiracje

Triki i techniki

Wskazówki oszczędzające czas

Otrzymasz gotowe pomysły na projekty graficzne i filmowe, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia lub źródło inspiracji.

które przekształcą Cię w prawdziwego eksperta. Dowiesz się, jak wykorzystać wszystkie funkcje Canvy, odkryjesz skrywane tajemnice twórczego procesu i nauczysz się tworzyć projekty, które zachwycą wszystkich wokół.

Nie trać czasu na szukanie odpowiednich funkcji
i eksperymentowanie na zasadzie prób i błędów. Moje wskazówki pozwolą Ci osiągnąć wyjątkowe efekty bez zbędnego marnowania czasu.

IconIconIcon

Nie zwlekaj! Dołącz do GrafListów już teraz, aby otrzymywać regularne dawki wiedzy
i inspiracji z Canvy. Wystarczy wpisać swój adres e-mail w polu poniżej, a ja zajmę się resztą. Zaczynamy naszą kreatywną przygodę razem!

Kim jestem?

Uczę grafiki ,,Nie-grafików” w zakresie tworzenia efektywnych i efektownych grafik oraz wideo. Udowadniam, że nawet bez zmysłu artystycznego
i znajomości Photoshopa możesz tworzyć grafiki i wideo, które będą zachwycać i… sprzedawać. Moją misją jest wspieranie graficznie małych kobiecych biznesów oraz pomaganie im stawiać pierwsze kroki w social mediach.


Pokazuje również, że sprzedaż w mediach społecznościowych jest możliwa bez wydawania pieniędzy na usługi profesjonalistów. Dodatkowo uczę jak przełamać obawy, uwierzyć w siebie oraz w swoje możliwości i wreszcie zacząć działać. Bez kompleksów, za to z efektami i wynikami

Dołącz do moich GrafListów i odkryj magię tworzenia jak Canva Ninja!

Grafika dla laika

grafika@grafikadlalaika.pl

IconIcon Icon