lista oczekujących – warsztaty canva dla edukacji

canva DLA edukacji

Chcesz wzbogacić swoją pracę dydaktyczną o nowe narzędzia i umiejętności? Zapisz się na warsztaty Canva dla edukacji i przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie tworzyć wizualne materiały dydaktyczne.

Poznaj tajniki projektowania prezentacji, plakatów, materiałów edukacyjnych i wiele więcej! Odkryj, jakie korzyści przyniesie Ci umiejętność projektowania graficznego i zacznij tworzyć wspaniałe projekty już dziś!

Zacznij tworzyć profesjonalne projekty edukacyjne z łatwością dzięki warsztatom Canva dla edukacji!

Jak wyglądają warsztaty?

Canva to narzędzie, które jest bardzo pomocne nie tylko dla twórców contentu do SM, ale doskonale sprawdza się także w edukacji, m.in. do: do projektowania i planowania zajęć, tworzenia materiałów edukacyjnych, dyplomów, a także pracy grupowej z uczniami. Warsztaty Canva dla edukacji składają się z 5 kroków:

Canva dla edukacji

Poznasz zasady programu Canva dla nauczycieli i dowiesz się jak uzyskać Canvę pro za darmo.

Wprowadzenie do Canvy

Poznasz podstawowe funkcje Canvy, poznasz podstawowe zasady projektowania graficznego.

Projektowanie

Dowiesz się jakie projekty możesz stworzyć w Canvie. Nauczysz się projektować karty pracy, dyplomy, prezentacje, gry planszowe.

Praca grupowa

Poznasz narzędzia i funkcje w Canvie, które umożliwią pracę grupową.

Narzędzia AI

Poznasz narzędzia AI takie jak: magiczny tekst, tłumaczenia, które przyśpieszą Twoją pracę w Canvie.

Warsztaty odbędą się 31 maja 2023 roku o godz. 19:00 i potrwają ok. 2 godzin. Warsztat będzie nagrywany, więc jeśli nie będziesz mogła być na żywo to otrzymasz nagranie. Nagranie będzie umieszczone jest na dedykowanej platformie. Będziesz mieć do niego nielimitowany dostęp.

Podczas warsztatów:

Poznasz zasady programu Canva dla edukacji.

Dowiesz się jakie projekty możesz stworzyć w Canvie.

Poznasz podstawowe funkcje Canvy.

Dowiesz się jak korzystać z wyszukiwarki szablonów i biblioteki zasobów Canvy.

Nauczysz się projektować: karty pracy, dyplomy, prezentacje, gry.

Poznasz narzędzia i funkcje Canvy wykorzystywane do pracy grupowej.

Poznasz narzędzia AI, (m.in. Magiczny tekst oraz tłumaczenia).

Dowiesz się jak integrować Canvę z innymi narzędziami (Youtube, Google Dysk itp.)

Warsztaty Canva dla edukacji pozwalają na podniesienie jakości pracy edukacyjnej, zwiększenie kreatywności oraz rozwijanie umiejętności cyfrowych uczniów i nauczycieli.

zaufało mi:

190

osób uczestniczących w warsztatach

382

kursantów, korzystających z kursów online

32

osoby, współpracujące ze mną indywidualnie

8/mo

Co mówią o mnie moi kursanci?

 • Warsztaty były dla mnie petarda. Bite 2 h konkretnej wiedzy. To co mnie zawsze denerwuje na szkoleniach/webinarach to półgodziny mówienie o sobie i drugie półgodziny o swoich produktach i na szkolenie zostaje połowa czasu. Tutaj absolutnie żadna minuta nie była zmarnowana. Co więcej na każde moje pytanie padła odpowiedź. Wszystko zostało wytłumaczone w jasny i klarowny sposób a co najważniejsze pokazane na konkretnych przykładach. Serdecznie polecam jestem zachwycona i na pewno skorzystam z nowej wiedzy.

  Patrycja Szajnakowska-Sąsiadek

 • Świetne szkolenie! Wszystko powoli, przejrzyście, Angelika dopytywała, czy każdy wszystko rozumie, wyczerpująco odpowiadała na pytania. Wiele sztuczek i tricków na przyspieszenie pracy w Canvie, polecam 😀

  Katarzyna

 • Webinar był super, spełnił moje oczekiwania, a nawet przekroczył je kilkakrotnie! Angelika potrafi doskonale wytłumaczyć temat, skupia się na szczegółach, a zarazem przekazuje niezbędną wiedzę bez rozwlekania i nudzenia odbiorcy. Na pewno skorzystam z innych produktów!

  Karolina

 • Bardzo pomocny kurs, dzięki któremu stworzyłam swoją landing page. Polecam!

  Magda

 • Bardzo polecam tutoriale z Canva. Bardzo szczegółowo wytłumaczone wiec dużo można się nowych rzeczy nauczyć . Bardzo Polecam

  Ola

dla kogo są te warsztaty?


Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, edukatorem lub studentem, warsztaty pomogą Ci nauczyć się, jak w prosty i przyjemny sposób projektować materiały dydaktyczne, prezentacje, plakaty i wiele innych.

Warsztaty Canva dla edukacji są skierowane do nauczycieli, pedagogów, pracowników oświaty oraz innych osób związanych z edukacją, którzy chcą nauczyć się tworzyć atrakcyjne i funkcjonalne materiały edukacyjne za pomocą narzędzia Canva.

Warsztaty Canva dla edukacji mogą przynieść wiele korzyści dla uczniów, nauczycieli i instytucji edukacyjnych, oto kilka z nich:

Tworzenie atrakcyjnych i funkcjonalnych materiałów edukacyjnych

Dzięki warsztatom uczestnicy zdobędą umiejętności projektowania i tworzenia takich materiałów jak: plakaty, infografiki, prezentacje, karty pracy, czy też ilustracje do materiałów dydaktycznych.

Zwiększenie kreatywności

Dzięki Canvie uczniowie i nauczyciele mogą rozwijać swoją kreatywność i eksperymentować z różnymi stylami graficznymi.

Oszczędność czasu

Canva oferuje gotowe szablony, które można wykorzystać do tworzenia różnych materiałów edukacyjnych, co pozwala zaoszczędzić czas.

Wzmacnianie umiejętności cyfrowych

Canva jest narzędziem cyfrowym, które pozwala na rozwijanie umiejętności związanych z technologią i obsługą komputera.

Poprawa efektywności

Dzięki Canva można szybko i łatwo tworzyć materiały edukacyjne, co z kolei zwiększa efektywność pracy nauczycieli i uczniów.

Udoskonalenie komunikacji

Dzięki wizualizacjom i grafikom, tworzonym za pomocą Canva, można ułatwić proces komunikacji i lepiej wyjaśnić skomplikowane zagadnienia. Canva umożliwia również pracę grupową.

Podniesienie jakości materiałów edukacyjnych:

Dzięki Canva można tworzyć bardziej atrakcyjne i przejrzyste materiały edukacyjne, co przekłada się na lepsze zrozumienie i przyswajanie wiedzy przez uczniów.

Wsparcie dla nauczycieli

Uwarsztatach Canva dla edukacji to także okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi nauczycielami, którzy również chcą rozwijać swoje umiejętności projektowania graficznego.

Zwiększenie zaangażowania uczniów

Atrakcyjne i funkcjonalne materiały edukacyjne przyciągają uwagę uczniów i pomagają zwiększyć ich zaangażowanie w procesie nauczania.

Canva to narzędzie, które pozwala na łatwe i szybkie tworzenie grafik, prezentacji, plakatów i innych materiałów edukacyjnych. Dzięki kursowi poznasz możliwości Canvy i nauczysz się jak tworzyć atrakcyjne i przyciągające uwagę materiały dla swoich uczniów. Warsztaty pokażą Ci również jak wykorzystać Canvę w celu urozmaicenia lekcji i wzbogacenia treści nauczania.

Zapisując się na listę oczekujących otrzymujesz gwarancję najniższej ceny.

Kto za tym stoi?

Kto za tym stoi?

Angelika Knop, Grafika dla laika

Jestem Angelika. Ukończyłam studia projektowanie i wdrażanie szkoleń online na ocenę celującą i tak zaczęła się moja przygoda z edukacją online.

Uczę podstaw grafiki osoby, które nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Podpowiadam, jak ogarnąć graficzne kwestie w małym biznesie – żeby działać sprawniej i oszczędzać.

Udowadniam, że nawet bez zmysłu artystycznego i znajomości skomplikowanych profesjonalnych programów możesz tworzyć grafiki i wideo, które będą realnym wsparciem Twoich działań w sieci.

Na co dzień prowadzę profil na Instagramie @grafikadlalaika i kanał na YouTubie. Pokazuję, jak z wykorzystaniem darmowych narzędzi, szczególnie Canvy, tworzyć ciekawe treści i produkty elektroniczne.

Nie musisz mieć doświadczenia ani znać zasad grafiki, nie potrzebujesz żadnych płatnych narzędzi. Możesz tworzyć, rozwijać się i… zarabiać na swoich produktach!

Udostępniłam setki postów i tutoriali. Dzielę się darmowymi trickami, organizuję webinary.