GRAFIKA

Grafika

Grafika

Wybierz coś dla siebie

Przejrzyj dostępne kursy i pozwól mi pomóc Ci dopasować idealny kurs do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej marki.

Po co to wszystko?

 

Moje kursy dostarczą Ci kluczowych umiejętności i wiedzy, aby przezwyciężyć te trudności, ucząc Cię, jak tworzyć efektowne i przekonujące grafiki.

 

Historia mojej pasji stała się inspiracją do stworzenia kursów, które mają na celu otwieranie drzwi do kreatywności i umożliwianie kobietom realizacji ich marzeń. Każdy kurs został zaprojektowany z myślą o potrzebach i wyzwaniach, z jakimi spotykasz się na swojej biznesowej drodze. Pragnę, by moja wiedza i doświadczenie stały się mostem, który połączy Twoje marzenia z rzeczywistością.

 

Dzięki temu, co nauczysz się na moich kursach, będziesz mogła tworzyć grafiki, które nie tylko przyciągną uwagę, ale i opowiedzą historię Twojej marki, wyrażając jej głębsze wartości i misję.

Kto za tym stoi?

Kto za tym stoi?

Angelika Knop, Grafika dla laika

Jestem Angelika. Ukończyłam studia projektowanie i wdrażanie szkoleń online na ocenę celującą i tak zaczęła się moja przygoda z edukacją online.

Uczę podstaw grafiki osoby, które nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Podpowiadam, jak ogarnąć graficzne kwestie w małym biznesie – żeby działać sprawniej i oszczędzać.

Udowadniam, że nawet bez zmysłu artystycznego i znajomości skomplikowanych profesjonalnych programów możesz tworzyć grafiki i wideo, które będą realnym wsparciem Twoich działań w sieci.

Na co dzień prowadzę profil na Instagramie @grafikadlalaika i kanał na YouTubie. Pokazuję, jak z wykorzystaniem darmowych narzędzi, szczególnie Canvy, tworzyć ciekawe treści i produkty elektroniczne.

Nie musisz mieć doświadczenia ani znać zasad grafiki, nie potrzebujesz żadnych płatnych narzędzi. Możesz tworzyć, rozwijać się i… zarabiać na swoich produktach!

Udostępniłam setki postów i tutoriali. Dzielę się darmowymi trickami, organizuję webinary.