Skuteczne i angażujące instakaruzele

By Angelika Categories: Kurs
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Instakaruzele to jeden z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszy) format Instagrama. Stanowią obecnie nawet 20% wszystkich postów na Instagramie i spośród wszystkich dostępnych form osiągają największy wskaźnik zaangażowania. Dodatkowo to jedyny format, który może dwukrotnie wyświetlać się Twoim obserwującym.

Karuzele zawdzięczają swoją większą widoczność algorytmowi, który każdemu użytkownikowi pokazuje dany post tylko raz, niezależnie od tego czy zatrzyma się przy nim na dłużej, czy też bezwiednie go przescrolluje. W przypadku karuzel sprawa wygląda nieco inaczej – jeśli użytkownik zobaczy post-karuzelę bez reagowania na niego, Instagram może podsunąć post ponownie, pokazując kolejny slajd z karuzeli. Opcja taka daje podwójną szansę na ekspozycję i zdobycie zaangażowania użytkowników.

Instakaruzele zyskują lepsze wyniki niż zdjęcia i video, osiągając średnio zaangażowanie na poziomie 1,92% na post w porównaniu z 1,74% dla zdjęć i 1,45% dla filmów.

Nie ma wątpliwości, że instakaruzele to format, który warto wprowadzić do swojej strategii. Ale jak rozpocząć przygodę z kauruzelami?

Najlepiej od tego szkolenia. Przeprowadzę Cię w nim przez cały proces tworzenia instakaruzel. Zaczynamy od części teoretycznej, z której dowiesz między innymi się czym są instakaruzele, skąd brać na nie pomysły, jak zaplanować idealną instakaruzele, z jakich elementów powinna się ona składać. Szczegółowo omówię kwestie związane ze stylem, elementami dekoracyjnymi.

Dowiesz się także jak rozkładać treść na karuzeli, czy też jak pisać nagłówki, które przyciągają.

Po części teoretycznej czekać będą na Ciebie nagrania praktyczne, w których pokażę Ci ja tworzyć instakaruzele w Canvie. Podczas szkolenia dowiesz się jak zrobić karuzele z płynnym przejściem oraz takie bez efektu płynnego przejścia. Pokażę Ci jak umieszczać zdjęcia i elementy graficzne w karuzelach, jak korzystać z gotowych szablonów Canvy oraz jak przygotować gotowy projekt do publikacji.

Całe szkolenie to 2 godziny konkretnej wiedzy, która przygotuje Cię do tworzenia instakaruzel, obok których nie da się przejść obojętnie.

Show More

What Will You Learn?

 • Dlaczego warto publikować instakaruzele,
 • Skąd brać pomysły na instakaruzele,
 • Jak zaplanować projektowanie,
 • Jaką strukturę treści warto zastosować na slajdach,
 • Jak wyciągać esencję z tekstu i pisać tak, aby przyciągać odbiorcę,
 • Jak zaprojektować karuzelę z płynnymi przejściami,
 • Jak korzystać szablonu instakaruzel w Canvie,
 • Jak przygotować instakaruzele do publikacji,
 • Jak zadbać o to, by odbiorcy chcieli przewijać Twoje karuzele,
 • W jaki sposób wykorzystywać Instakaruzele w swoim biznesie.

Course Content

Podstawy teoretyczne

 • Prosty sposób na instakaruzele
  01:01:53

Część praktyczna

I co dalej?

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet